Financier Roomboter Amandel

Met zijn traditionele vorm is de Financier Roomboter Amandel ideaal voor alle zoete pauzes: brunch, koffiepauze, dessert, vieruurtje en nog veel meer. De bovenkant is licht goudbruin en versierd met fijne amandelschijfjes: uw borden krijgen meteen extra cachet.

Een bevroren Food Service-product dat voor u is ontworpen en gemaakt.

Bakery, Restauratie voor hotels, Trein-, vlucht- en scheepscatering, …

Interesse in dit product?

Financier Roomboter Amandel

De Financier Roomboter Amandel is een authentiek gebakje. Het is zacht, romig en knapperig. Het aantal ingrediënten is beperkt maar van topkwaliteit. Hiermee is deze financier de uitgelezen kandidaat voor een dessertbord of een gastronomische pauze.

  • Een grote lekkernij (75 g) die geschikt is voor verschillende consumptiemomenten (ontbijt, dessert, bakery).
  • Traditionele Franse patisserie vervaardigd volgens eeuwenoud vakmanschap.
  • Een zuivere smaak en een smakelijke uitstraling omdat ze rijk zijn aan amandelpoeder en echte amandelschilfers.
Financier Roomboter Amandel

(serveersuggestie)

Financier Roomboter, Een Authentieke Smaak

De financier roomboter amandel is hoofdzakelijk gemaakt van eieren, amandels en melk: eenvoudig maar van uitstekende kwaliteit. Die combinatie van edele ingrediënten en ons ambachtelijk vakmanschap brengt de smaken van dit gebakje nog beter tot hun recht.

Technische en logistieke informatie

Productcode: 006185
HOUDBAARHEIDSDATUM: 730 dagen
UITERSTE VERKOOPDATUM: 180 dagen
Na ontdooien te gebruiken tot: 5 dagen tussen 0 en 4°C
Gamma(‘s):
Verpakking: 20 stuks in bulk
Afmetingen van het product: 9 x 4,5 x 4 cm
Afmetingen doos: 299 x 199 x130 mm
Palletisering: 208 etuis

Vervaardigd in Frankrijk

Advies voor de bereiding

Verwarm de financiers zonder ze vooraf te ontdooien 5 minuten in de oven op 160°C. Een andere mogelijkheid is om ze gewoon 2 uur op 4°C te laten ontdooien.

Nieuwe producten beschikbaar in Foodservice en Cash and Carry

Scroll to Top